Zespoły - easykart.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Pierwsza strona

Miejsce w zespołach

Dla kierowców, którzy potrzebują pomocy technicznej lub po prostu miejsce w namiocie w paddoku, oficjalne zespoły kartingowe są partnerem idealnym.

Zespoły EASYKART posiadają odpowiednie struktury, które zapewniają usługi logistyczne i techniczne podczas zawodów kartingowych oraz w czasie okazjonalnych testów lub treningów dla amatorów sportu kartingowego. Zespoły te mogą być w posiadaniu autoryzowanego dilera, ale również mogą być autonomiczne i przeznaczone wyłącznie dla charytatywnych niekomercyjnych działań. Przez lata, w celu zapewnienia lepszej obsługi zawodników, Birel (jako promotor zaowdów) stworzył organ, do którego główne zespoły musały dołączyć. Inicjatywa ta postawiła sobie za cel strukturę certyfikowanych zespołów działających w ramach projektu Easykart, zapewniających najwyższe standardy technik w celu ochrony zawodników i zapewnienia ich sprawnego i wykwalifikowanego serwisu. Każdy zespół musiał wyznaczyć odpowiedzialnego przedstawiciela w odniesieniu do wszystkich osób zaangażowanych w działalność (promotorzy, organizatorzy, władze sportowe, itp.), kwalifikacje do zapewnienia standardów opieki, zarówno pod względem technicznym i logistycznym, a także zobowiązania się do przestrzegania wszystkich zachowań niezbędnych dla promocji kartingu i projektu EASYKART.

Wszystkie zespoły konkurują ze sobą za pomocą swoich kierowców z certyfikatem Top Team Cup, specjalna kategoria zarezerwowana dla zespołu, który rozwija się przez cały sezon.
Oficjalny zespół może rozwiązywać wszystkie wymagania, zarówno dla kierowców którzy posiadają własnego gokarta, jak też dla zawodników, którzy preferują formułę najmu "all inclusive".

Główne usługi oferowane przez zespoły:

  • wynajem kompletnego karta przygotowanego do wyścigu

  • opieka techniczna z mechanikiem na torze

  • miejsce w namiocie i dostawa materiałów eksploatacyjnych (olej, benzynę, opony itp.)

  • transport karta

  • przeglądy techniczne podwozia i silnika po zawodach


No

TEAM

PRZEDSTAWICIEL

TELEFON

EMAIL

E-50

E-60

Kraj

Zagranica

1

Bidon Racing Team

Dariusz Beszterda

509 229 484

bidon@bidon.koscian.pl

X

X

X

2

Junior1.pl Racing Kart

Artur Lalak

601 555 708

lalak@junior1.pl

X

X

X

X

3

WTR Racing

Wiktor Turkiewicz

502 305 305

wtr@home.pl

X

X

X

X

4

5


Zgłoś swój team  info@easykart.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego