EasykartDriveProgram - easykart.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Program

Program 50 Training

PROJEKT WSPARCIA MŁODZIEŻY

Projekt ten r
eprezentuje jedną z wielu wartości dodanej przez Easykart Trophy: bezpośrednie wsparcie kariery przez BIREL dla utalentowanej młodzieży.


Program Easykart Driver jest inicjatywą wspieraną przez Birel i ukierunkowana w dziedzinie prowadzenia młodzieży utalentowanej z kategorii juniorskich 60cc i 100cc serii Easykart. Jest "łańcuchem", który powstaje celem przygotowania i ułatwienia przejścia najbardziej zasłużonych młodych kierowców Easykart, do wszystkich klas profesjonalnych w zawodach kartingowych krajowych i międzynarodowych.    
Ten proces jest obsługiwany za pośrednictwem różnych inicjatyw technicznych, ekonomicznych i dzięki temu można osiągnąć maksymalne wyniki włączenie z możliwością dla najbardziej wyróżniających się, dostania się do zespołu Birel Motorsport, a to umożliwia de facto wejście do najwyższej klasy kartingu i ułatwia "otwarcie drzwi" do jednej z najlepszych drużyn na arenie międzynarodowej.
Projekt EDP dzieli się na różne etapy: pierwszy składa się na wybór potencjalnie bardziej obiecujących kierowców już w serii Easykart, objęcie ich opieką już w młodzieżowych klasach, podczas gdy druga faza rozpoczyna się na wyborze najlepszych wśród tych kierowców do zawodów klas krajowych i międzynarodowych.
W tym momencie istnieje możliwość zawarcia kontraktu, który już gwarantuje firma Birel dla wyselekcjonowanych kierowców, umowa dla kierowców Birel zapewnia duże zmiany we wszystkich aspektach i otrzymujesz silne wsparcie ekonomiczne w ramach programu w klasach międzynarodowych, ze szczególnym naciskiem na KF3.
Na tym
etapie firma Birel wparcia możliwe jest również umieszczanie w zespole satelitarnym lub wyścigowym departamencie znaku (RK, FIRST lub SPIRIT). Dla wszystkich wybranych kierowców, ponadto prowadzone są programy szkoleniowe, jak również dostępne jest także wparcie psychologiczne, fizyczne i techniczne, oraz testy w oficjalnym zespole Birel.
W ciągu 6 lat, program wspierał początek kariery wielu czołowych kierowców w kartingu i sportów samochodowych, wśród nich między innymi jest Paolo De Conto, obecnie oficjalny kierowca Birel w KZ1, który jest dwukrotnym mistrzem Europy, lub Riccardo Agostini, zaangażowany do F3 po dwóch błyskotliwych sezonach w formule Abarth.Kierowcy EASYKART DRIVER PROGRAM 2012:Easykart
Driver
Program


Oficjalne
Komunikaty


Forum

Wejdź na forum.

KARTING W POLSCE

Easykarta


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego