125 - easykart.pl

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kategorie

EASYKART 125

EASYKART 125 | 50 | 60 | 100


Dla 15 i więcej lat.

Dla tych kierowców, którzy nie przeszli do klas: Narodowej lub Międzynarodowej po zakończeniu startów w klasie 100 cc lub dla tych, którzy wracają po uczestnictwie przez kilka sezonów w tych klasach, Easykart jedno-biegowy o pojemności 125 cm3 stanowi szansę na przyłączenie się do uczestnictwa w wyścigach przy niewielkich nakładach. Silnik o mocy 28 koni posiada rozrusznik elektryczny i jest bardzo wytrzymały: ponad 100-litrowy cykl użytkowania przed koniecznością jakiejkolwiek znaczących interwencji obsługi. Podwozie jest określone przez skrót R 30 i wykonane jest z 30 mm i 32 mm rur i oferuje doskonałą przyczepność na zakrętach, co oznacza,że kierowcy muszą zawsze starać się osiągnąć idealny kompromis w zakresie równowagi. Istnieje kilka parametrów możliwych do regulacji: trakcja, pozycja siedziska i wysokość od podłoża. Kart posiada hydrauliczny układ hamulcowy z 200 mm tarczą, 40 mm oś i średnio twarde opony, co uczy kierowców jak jechać ze stosunkowo ograniczoną przyczepnością. W standardzie osłona oraz aluminiowe felgi, piasty, mocowanie tarczy hamulca i mocowanie zębatki, ale dzięki tej samej linii mogą być zmienione opcjonalne akcesoria oraz inne funkcje dostosowywania pod względem estetycznym. Dla ramy CIK 03 dostępny jest zestaw zmywalnych naklejek PCV.


PODWOZIE
Składa się z
rur stalowych o przekroju 30 i 32 mm  i osi 30x5x1000M, kompletne koła, aluminiową koronę tarczy hamulcowej. Geometria podwozia stanowi bardzo udaną konstrukcję linii "R" Birela. Bardzo uniwersalne, dostosowuje się natychmiast do dowolnego stanu toru i jest wrażliwe na korekty kierowcy. Oferuje dużą precyzję w zakrętach i dobrą przyczepność .

OPONY

Specjalnie zaprojektowane z określonego zakresu do serii Easykart. Właściwości techniczne mają na celu połączenie wydajności i trwałości w optymalny sposób. Oferują one wyjątkową wydajność i stabilność, w związku z tym przez dłuższy czas w wyścigach nie powodują spadku znaczącej wydajności.

ROZRUCH
Jak wszystkie karty serii Easykart, wyposażony jest również w rozrusznik elektryczny zasilany z systemu baterii umieszczonej pod przednim spojlerem. Umozliwia to uruchomienie karta na torze bez pomocy osób trzecich; pozwala także na łatwe ponowne uruchomienie silnika w przypadku wyłączenia się silnika na torze.

SILNIK
Silnik jest dwusuwowy o pojemności 100 cm3 chłodzony powietrzem i posiada około 28 KM mocy. Ma sprzęgło odśrodkowe suche, rozruch elektryczny z ładowaniem systemu baterii. Jest bardzo wytrzymały i wymaga niewielkiej konserwacji. Gaźnik jest wyposażony w wymienną dyszę w celu zoptymalizowania wydajności do warunków pogodowych i toru. Zaislany jest mieszanką paliwową i oleju (Easykart), 5%.


OPCJONALNE AKCESORIA (Dokument pdf, 620 Kb)


            
                      

EASYKART

125

Rama

BIREL R 30 C-Y

Kolor

Biały

Rury

30/32 mm

Tylna oś

40x3x1040 M

Układ hamulcowy

hydrauliczny 1

Przełożenie

zmienne

Kierownica

300 skóra

Siedzenie

Tg XL

Opony przednie

ETS 4,5/10,0-5

Opony tylne

ETS 7,1/11,0-5

SILNIK

125

Cykl

2 suwowy

Moc

28 KM

Chłodzenie

Powietrzem

System zasilania

Łopatkowy

Gaźnik

HL384B zmienna dysza

Ładowanie baterii

tak

Rozruch silnika

12 V. 0.30 Kw

Paliwo

Mieszanka

Sprzęgło

Odśrodkowe suche

CENA

3.690,00 EUR *

* Cena łącznie z obowiązującym podatkiem w Polsce u autryzowanych dystrybutorów. 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego